2022 Yılının En Çok Satan Altın Bileklik Modelleri

0
569

Bir yıl daha geride kalırken, kadın mücevherleri cephesinde yılın en beğenilen parçaları belli oldu. 2022 yılına damga vuran altın bileklik modelleri arasında hem nostaljik hem de modern esintileriyle uzun yıllar kullanılacak zamansız parçalar da yerlerini aldı.

Özellikle yaz aylarına damga vuran renkli taşlı altın bileklik, kış aylarına doğru yerini daha sade ve bir o kadar da dikkat çekici modellere bırakırken, yılın favori parçaları arasında dorika toplu ve charm altın bileklik modelleri ilk sıralarda yer aldı. Yılın geneline sarı altın damga vururken, beyaz ve rose altından üretilen etkileyici tasarımlar da kullanıcılardan tam not aldı.

2022 yılının en çok satan altın bileklik modellerine baktığımızda, işlemeli modellerin yerini sadeliğin aldığını söylemek mümkün. Daha modern çizgilerle oluşturulan altın bileklik tasarımları tam da bu nedenle günün hemen her saatinde kullanılabiliyor. Özellikle charm bileklik modellerinde, figür çeşitliliğine karşın yine de sadelikten vazgeçilmemiş. Biraz renkli taşlardan biraz da mine işlemelerinden faydalanılan charmlar senenin etkileyici modellerine renk ve özgünlük katarken ışıltısıyla sadeliğin ve keskinliğin de bir anlamda altını çizmiş.

Senenin Dikkat Çekici Modellerinden: Pullu Bileklikler

2022 yılının kadın mücevher dünyasına yeniden kazandırdığı en etkileyici tasarımlar arasında pullu altın bileklik modellerini göstermek mümkün. Geçmişin esintisini günümüze taşıyan ve dahil olduğu tüm tasarımlara romantik bir dokunuş konduran pullar özellikle 2022 yılında gençler tarafından adeta yeniden keşfedildi.

Sadece birkaç pulun dahil olduğu tasarımlar kadar tamamı pul işlemeli altın bileklik modelleri de yıl boyunca tutkuyla kullanıldı. Büyüklü küçüklü pul levhaların işlendiği özel tasarımlar gündelik kullanımda sıklıkla tercih edilirken, taşlı ve pullu tasarımlar da hem iş dünyasında hem de özel gecelerde karşımıza çıktı. Pullu bileklikleri tek başına ya da farklı bilekliklerle kombinleyerek kullanan modern zaman kadını adeta bu retro tarza sahip parçalara yeniden hayat verdi. Yeni senede yine sıklıkla karşımıza çıkacak olan pullu bilekliklerin ne gibi sürprizlerle hayatımıza dokunacağı ise şimdiden merak konusu.

2022 Yılı Şahmeran Yılı Oldu

Kökenleri Antik Yunan’a kadar uzanan şahmeran bileklikler 2022 yılında adeta altın yılını yaşadı. Özellikle davet ve kutlamalarda tercih edilen şahmeranlar tüm yaş grupları tarafından tüm yıl büyük bir beğeniyle takip edildi. Taşlı, pullu, dorika toplu, ve hatta charm detaylı şahmeran bileklik çeşitleri 2022 yılına adeta damga vurdu.

Altın bileklik çeşitleri arasında özel bir yere ve anlama sahip olan şahmeran, bir süre daha takı dolaplarının vazgeçilmezleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Zamansız parçalar arasında ismini sıklıkla duyduğumuz bu özel tasarım altın bileklik modellerine yeni yıllarda yeni çizgileriyle şahit olmaya devam edeceğiz.

Işıltısıyla Büyüleyen: Baget Taşlı Altın Bileklik

2022 yılının en çok tercih edilen parçalarından olan baget taşlı bileklikler, gündelik kullanımda da son derece yaygın kullanım buldu. Baget kesimin son birkaç yıldır tüm aksesuarlarda yer bulmaya başlamasıyla harekete geçen altın sanatçıları, bu özel kesim taşlarla hazırladıkları birbirinden değerli tasarımları beğeniye sundu.

Özellikle yılın ikinci çeyreğinden sonra kutlama, parti, davet ve düğünlerin artmasıyla daha çok karşımıza çıkan baget taşlı altın bileklik hem zarif görüntüsü hem de etkileyici ışıltısıyla kullanıcılarından tam not almayı başardı. 

2022 Yılına Damga Vuran Marka: Goldium

Altın bileklik modellerini incelerken, sektöre birçok yeni model kazandıran bir markayı, Goldium markasını da yakından inceleme şansı bulduk. Hemen her tarza hitap eden oldukça geniş yelpazeye sahip altın bileklik koleksiyonuyla adeta 2022 yılının sektör lokomotifi olan markanın, yeni yılda karşımıza çıkaracağı yeni tasarımlar için şimdiden heyecanlıyız.

https://www.goldium.com.tr/ adresinden tüm ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz