Araba Kiralayarak Keşfedebileceğiniz Rotalar

0
34

Araba ve toplu taşıma fiyatlarının artmasından sonra araba kiralama sektörüne olan ilgi arttı. Keşfetmeyi, yeni yerler görmeyi sevenlerin en büyük kolaylığı araba kiralama oldu. Rent a car firmaları bünyelerinde her isteğe ve talebe göre araçları bulundurmaya başladı. Araba kiralama yapanlar bu sayede kolaylıkla ülkemizin her köşesini keşfedebiliyorlar.

Otobüs bilet fiyatları, toplu taşıma ücretleri derken ulaşıma sürekli olarak gelen zamlar keşfetmeyi ve yeni yerler görmeyi sevenleri oldukça etkiledi. Türkiye’nin en büyük araç kiralama pazarlarından birisi olan Miniyol keşfetmeyi sevenlerin işlerini kolaylaştırmak için birçok kampanya ve fırsat sunuyor. Miniyol üzerinden her araç kiralama işleminizde %5 para puan kazanarak araç kiralama işlemlerinizi daha ucuza getirebiliyorsunuz.

Miniyol müşterilerinin seyahatlerini, tatillerini ve gezilerini kolaylaştıracak araç kiralama süreçlerini olabildiğince hızlı ve güvenli hale getirecek altyapısı sayesinde Türkiye’de yüzlerce lokasyonda araba kiralama hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde oto kiralama hizmeti sunan rent a car şirketlerini bir araya getiren Miniyol 400’den fazla lokasyon ve 70’den fazla tedarikçi firma ile çalışıyor.

Türkiye’nin Her Yerinde Araba Kiralama

Türkiye turizm açısından dünyanın en zengin ülkelerinden birisidir. Yüzlerce sahili, plajı ve tatil bölgesi bulunan Türkiye’yi keşfetmek için kişisel araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde birçok yere toplu taşıma araçları gitmemektedir bu yerlere gitmek isteyen ve aracı olmayan gezi severler araba kiralama yapmayı tercih etmektedirler. Miniyol üzerinden diledikleri tarihte, diledikleri lokasyonda araba kiralama yapan gezi severler ülkemizde birçok yeri keşfetmeyi başardılar.

Turizm’in en yoğun olduğu bölgeler olan Antalya, İzmir, Muğla, İstanbul gibi bölgelerde araç kiralamaya olan talep yaz aylarında artıyor. Araç kiralama firmalarında tek tek araç aramak yerine 70’in üstünde rent a car firmasını bir çatı altında toplayan Miniyol araç arayanların isteklerini anında karşılıyor.

Trabzon Araba Kiralamaya Yoğun İlgi

Ülkemizin belirli bölgelerinde yerli ve yabancı turist sayısında büyük artış yaşanıyor bu ilginin odaklarından birisi Trabzon oldu. Trabzon’da Uzungöl olmak üzere kentin birçok yerini görmeye gelen turistler gezileri için araç kiralama hizmeti alıyorlar.

Trabzon Havalimanı araç kiralama ve Trabzon araç kiralama firmaları yoğun bir ilgi görüyor. Trabzon’da bulunan Avec, Nissa, Cizgi, Mert, Arme, Wish, Europcar, Garenta, Green motion, Rent go, Turmobil, Sixt ve Port gibi rent a car firmalarında Miniyol üzerinden kolaylıkla araba kiralama yapabilirsiniz.

Miniyol’dan Minimal Kolaylıklar

Araç kiralama süreçlerini zorlaştıran en büyük konulardan birisi kredi kartı blokesi. Miniyol üzerinden yapacağınız araç kiralamalarında kredi kartınıza bloke koydurmadan miniyol.com üzerinden Mini Ödeme yaparak kiralamanın bir kısmını rezervasyondan önce yapabiliyorsunuz. Ücretin geri kalanını araç teslimatına ödeyebiliyorsunuz. Miniyol böylece araç kiralama süreçlerini daha güvenli ve kolay getiriyor.

Miniyol araç kiralama süreçlerinde müşteri odaklı olarak çalışıyor. Araç kiralama gerçekleştirdikten sonra planlarınız değişti ve araba kiralama işlemini iptal ettirmek istiyorsunuz bu durumda Miniyol anında araç kiralama işlemini iptal ediyor ve paranızı iade ediyor. Ücret %100 kesintisiz iade ediliyor. Ayrıca Miniyol araç kiralama işlemlerinde her kiralamadan sonra %5 para puan ediyor. Kazanılan para puanları kupon koduna çevirerek indirimli araç kiralama yapabiliyorsunuz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz