Başkasına Ait Bir Telefondaki Fotoğrafları Görmek

0
1885

Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan telefonların pek çok gelişmiş özelliğinin yanında fotoğraf ve video çekme özellikleri de vardır. Bu özellik her birimizi birer profesyonel fotoğrafçı yapmıştır. Bazen gördüğümüz güzel bir manzarayı bazen de sevdiklerimizle beraber geçirdiğimiz güzel anların fotoğraflarını çekerek onları ölümsüzleştiriyoruz.

Durum böyle olunca kendi çektiğimiz fotoğraflar dışında insanların da çektiği fotoğrafları merak ediyor, başkasına ait telefondaki fotoğrafları görmek istiyoruz.

Başkasının Fotoğraf Galerisine Girmenin Bir Yolu Var Mı?

Şayet çocuğunuza veya eşinize ait cep telefonunun şifresini ve ekran kilit şeklini biliyorsanız oldukça kolay ve basit olabilir. Tek yapmanız gereken şifreyi girmek ve galerideki fotoğraflara ulaşmaktır. Ya da onlardan fotoğraf albümlerini sizinle paylaşmalarını veya fotoğraflarını depoladıkları bulut uygulamasına erişiminizi talep edebilirsiniz. Fakat bu her zaman mümkün değildir. Çok büyük olasılıkla eşiniz, çocuğunuz ya da arkadaşlarınız bu bilgileri sizinle paylaşmayacaktır.

Gerekli nedenlerinizin bulunduğuna inandığınız durumlarda bir başkasının fotoğraf galerisine ulaşmanızın tek yolu casus uygulamalar kullanmaktır. Bu alanda tartışmasız en iyilerden olan mSpy casus uygulaması başkasının telefonundaki fotoğrafları görmek için size uzaktan erişim sağlar. Uygulamayı en iyi fiyata almak için mSpy kupon kodu kontrol edin. Bir kere hedef telefona yüklendiğinde cep telefonu sahibi izlendiğini bilmeden mükemmel bir şekilde görevini yerine getirir.

https://www.mspy.com.tr/photos.html

Telefonlar artık en iyi sırdaşımız ve arkadaşımız olmuştur. Pek çok kişisel ve önemli bilgiler telefonlarda saklanmaktadır. Bu nedenle telefonlar haklendiğinde sadece fotoğrafların yanında pek çok değerli bilgi karşı tarafın eline geçebilir. Bu bilgiler;

  • Gelen ve giden arama kayıtları,
  • Gelen ve giden mesajlar,
  • Sosyal medya paylaşımları,
  • Videolar,
  • Ziyaret ettiğimiz internet siteleri,
  • Email yazışmaları,

mSpy casus takip programını kullanarak başkasına ait bir telefonda bulunan sadece fotoğraf bilgilerine değil (Fotoğraf Hackerliği) yukarıda sıralanan tüm bilgilere ulaşım sağlamak mümkün olmaktadır.

Cep Telefonumuza Hangi Bilgileri Depoluyoruz?

Akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar tüm dünya ile bağlantıda kalmayı ve paylaşmayı mümkün kılar. Kolaylık özelliği, bu cihazları sık kullanmamızın ve onlara güvenmemizin ana sebebidir. Bu nedenle telefonumuz ile mobil bankacılık işlemlerimizin de içinde olduğu pek çok günlük rutinimizi tamamlamak, kişisel verilerimizi, fotoğraflarımızı hatta bazı hassas belgelerimizi depolamak için de kullanırız. Ancak bu kolaylık, özellikle cep telefonlarımız için güvenlik ve hassas kişisel verilerin korunması konusunda birçok problemi de beraberinde getirir.

Özellikle sevdiklerimizle en özel anları paylaştığımız fotoğraflar telefonlarımızda büyük yer kaplar ve hassas bir şekilde korunması gerekmektedir. Çünkü birçok insan çok çeşitli nedenlerden dolayı başkasının galerisine girmek ve fotoğraflarını görüntülemek ister. Tek bir fotoğraf bile sizin özel hayatınız hakkında karşı tarafa pek çok bilgi verecektir.

Bu nedenle fotoğraflarınızı korumak için fotoğraflarınızı cep telefonunuzda tutmak yerine harici bir diske kopyalayabilir, üçüncü taraf bulut depolama uygulamalarını kullanabilir ya da cep telefonu fotoğraf galerinize ait giriş şifrelerini belirli periyotlarla değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Cep telefonunuzu kaybetmediğiniz ya da çaldırmadığınız sürece güçlü şifreler fotoğraflarınızı meraklı gözlerden uzak tutacaktır. Ama unutmayın ki Fotoğraf Hackerliği tehlikesi her zaman devam edecektir.

Başkasına Ait Fotoğraf Galerisine Erişimin Avantajları Nelerdir?

  • Ebeveynler İçin: Fotoğraflar hayatımızın en güzel anlarını yakalamak için en iyi araçlardan biridir. Ancak bazı durumlarda bir sorun da teşkil etmektedir. Bunun için her ebeveyn için çocuğuna ait telefonda uygunsuz fotoğrafların olup olmadığını bilmek ister. Çocuğunuzun çektiği ve kaydettiği fotoğrafları inceleyerek okulda, dışarıda kimlerle görüştüğünü, neler yaptığına dair ip uçları yakalamanız mümkün olabilmektedir.
  • Eşler İçin: Aldatıldığını düşünen eşler bu düşüncelerinden emin olmak ve delil toplamak için karşı tarafın fotoğraf galerisinde bulunan fotoğraflara erişmek isterler. Artık mSpy gibi casus takip programları aracılığıyla, karşı tarafın telefonunda depolanan, farklı klasörlerde saklanan hatta silinen fotoğraflara bile ulaşmak mümkündür. mSpy kullanıcı panel ile hedef telefon arasındaki anında senkronize özelliği sayesinde karşı telefonda silinen resimleri geri alma programı kullanmadan kontrol panelinde görüntüleyebilirsiniz.
  • İşletmeler İçin: Kurumsal verilerin veya ticari sırların fotoğraflar ve çeşitli veri aktarımları ile çalındığı birçok durum vardır. Bir işveren olarak mSpy ile şirket telefonlarından ve şirket fotoğraf galerisinde ne tür fotoğrafların depolandığı hakkında bilgi sahibi olabilir ve herhangi gizli fotoğrafa veya hassas bilgilerin depolanmadığından veya gönderilmediğinden emin olabilirsiniz.

Sonuç

Amacınız ne olursa olsun size en uygun ve güvenli çözümleri sunan programı seçmek, amacınıza ulaşmanızda size en büyük katkıyı sunacaktır. Başkasına ait telefonda bulunan fotoğraflara erişim sağlamada mSpy öne çıkan eşsiz özellikleri diğer casus programlar arasında açık ara lider durumdadır. mSpy ile başkasının telefonundaki resimleri silme işlemini yapamaz fakat hedef telefonda bulunan tüm fotoğraflara ve videolara erişebilir, aynı zamanda bunlara dair kayıt bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz