Blogbook İstanbul: Dünyaya İstanbul’dan Bak

Blogbook-Ahmet-Bugra

İstanbul‘da 4-6 Şubat 2016 tarihleri arasında, TC Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen World Tourism Forum – Global Meeting için Türk Hava Yolları Blogbook İstanbul isminde bir anı kitabı yayımladı. Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden 20’şer seyahat bloggerının İstanbul’u anlattığı yazılarıyla katkıda bulunduğu Blogbook İstanbul’da bloggerların yazdığı yazılar Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde yer aldı.

Blogbook-Istanbul

Sınırlı sayıda basılan ve dağıtımı dünya turizm sektörünün en etkin kişi ve kurumlarına yapılan kitap; aralarında ülke kültür ve turizm bakanları, bürokratlar, uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileri, akademisyenler ve sivil toplum örgütleri ile Türkiye turizm sektörünün önde gelen şirketlerinin sahiplerine ulaştırıldı.

Blogbook-Ahmet-Bugra

İstanbul’un dünyanın başkenti olduğu ve hep öyle olacağı, İstanbul’un bir merkez ve bir varış noktasından daha fazla olması ve İstanbul’un tarihi, mistik yapısı ve günümüz modern dokusu konularında seyahat yazılarının yer aldığı Blogbook İstanbul’da Keşfetsek.com adına Ahmet Buğra Tokmakoğlu, Dünyaya İstanbul’dan Bak yazısı ile yer aldı.

Blogbook-Bugra-Tokmakoglu

Bloggerlar yazılarını yazarken Türk Hava Yolları’nın “Istanbul | Flow Through the City of Tales” videosundan ilham aldı.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like