Blogbook Turkey: Bembeyaz Bir Cennet Pamukkale

1
96

İstanbul‘da 16-18 Şubat 2017 tarihleri arasında, TC Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen World Tourism Forum – Global Meeting için Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Blogbook Turkey isminde bir anı kitabı yayımladı. Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden 34 seyahat bloggerının Türkiye‘nin farklı bölgelerini anlattığı yazılarıyla katkıda bulunduğu Blogbook Turkey’de bloggerların yazdığı yazılar Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde yer aldı.

Blogbook-Turkiye

Sınırlı sayıda basılan ve dağıtımı dünya turizm sektörünün en etkin kişi ve kurumlarına yapılan kitap; aralarında ülke kültür ve turizm bakanları, bürokratlar, uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileri, akademisyenler ve sivil toplum örgütleri ile Türkiye turizm sektörünün önde gelen şirketlerinin sahiplerine ulaştırıldı.

Blogbook-Turkiye-Bugra-Tokmakoglu

Bloggerların Türkiye’nin farklı bölgelerini anlattığı Blogbook Türkey’de Keşfetsek.com adına Ahmet Buğra Tokmakoğlu, Bembeyaz Bir Cennet: Pamukkale yazısı ile yer aldı.

Önceki İçerikSeyahat Onun İçin Nefes Almak Gibi
Sonraki İçerikGezginin Ayak İzleri: Keşfetsek Röportajı
A.Buğra Tokmakoğlu
Gözlem yapmayı, izlemeyi, yeni yerler keşfetmeyi, şehirlerde insanların içine karışmayı seven biri. Eğitimli muhabir. Gördüklerini, hissettiklerini, deneyimlediklerini yazmaktan keyif alıyor.

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz