En Güzel Cruise Balayı Turları

Ülkemizde evlilik süreci bir sürü hazırlık, yoğun koşuşturma ve akla gelmeyecek kadar detaylarla dolu bir maraton anlamına geliyor. Birbirini seven iki kişinin evliliğe giden sürecinde yaşanan bu yoğun temponun ardından birçok çift hayalindeki balayını deneyimleyemiyor maalesef.

Zaman darlığı, son dakika planları ve yeterince araştırma yapılamadığından birçok çift balayı tatili için yakın yurt dışı rotalara gidiyor. Konaklamadan uçak biletine, son dakika masraflarına kadar en başta ekonomik gibi görünen balayı turları astarı yüzünden pahalıya geliyor.

Türkiye‘ye yakın vizesiz destinasyonlara ayıracağınız bütçeyle hemen hemen benzer tutarlara çok daha farklı bir balayı tatilinin kapılarını açmak mümkün. Her şey dahil yurt dışı balayı gemi tatili ile hem benzersiz bir deneyim yaşarken hem de bavul açıp kapama derdi olmadan gönlünüzce gezebilirsiniz.

En Güzel Cruise Balayı Turları

1. Miami ve Karayipler

İstanbul’dan Türk Hava Yolları uçağı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentine uçuşla başlayan Miami&Karayipler balayı gemi turu 9 gece 10 günlük bir programa sahip. Miami ile birlikte Meksika’nın Costa Maya ve Cozumel kentlerine de uğrayan 5 Yıldızlı Empress of the Seas gemisi ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

2. Malezya ve Tayland

7 gece 8 günlük Malezya Tayland turunun en güzel yanı vizesiz oluşu. Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı’ndan başlayan turun gemi ayağı Singapur’da gerçekleşiyor.

Dünyadaki yüzen gemilerin en büyüklerinden biri olan Quantum of the Seas ile Singapur, Malezya ve Tayland rotasında Bangkok ve Phuket başta olmak üzere Singapur ve Malezya kentlerini de keşfetme şansınız var.

3. Norveç kıyıları ve İber Yarımadası

13 gece 14 günlük Norveç kıyıları ve İber Yarımadası gemi balayı turunda İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları uçuşu ile başlayan seyahat Danimarka’nın başkenti Kopenhag’dan binilecek gemi ile denizde devam ediyor.

Rotada Norveç, Fransa, İspanya, Portekiz ve Cebelitarık limanları yer alıyor. Dönüş ise İspanya’nın muhteşem turizm destinasyonu Barselona’dan. Jewel of the Seas gemisiyle gerçekleşen tur, Kuzey Avrupa’dan Batı ve Güney Avrupa’ya kadar çizdiği rotasıyla benzersiz bir güzellikte.

4. Doğu Karayipler

Kartpostalları andıran güzellikteki bembeyaz kumsallar ve tropik bitki örtüsünün tadını çıkarmak için Doğu Karayipler cruise balayı turunu seçebilirsiniz.

9 gece 10 günlük Doğu Karayipler Turu, Türk Hava Yolları’nın İstanbul Havalimanı’ndan ABD’nin Miami kentine gerçekleştirdiği uçuşla başlıyor. Miami Limanı’ndan hareket eden 5 Yıldızlı Oasis of the Seas gemisi ile tur rotasında Karayip adalarından St. Thomas, Porto Riko’nun başkenti San Juan, Haiti’nin kuzey limanı Labadee yer alıyor.

Kişi başı 5.400₺’den başlayan fiyatlar ve 3 taksit seçeneği ile bambaşka bir coğrafyayı deneyimleyeceğiniz ve unutamayacağınız bir balayı tatilini gerçekleştireceğiniz cruise turları tek başına Avrupa seyahati yapmaktan çok daha ekonomik.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no posts to show right now.