Evinize Havuz Yaptırmak Neden Değerli Bir Yatırımdır?

0
9

Evinize havuz yaptırmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk nokta, evinizin bahçesine uygun havuz boyutunu seçmektir. Havuz yapılırken bahçede güneşlenme terası ve havuz çevresinde yeşil alan oluşturabileceğiniz bir genişlik bırakılmalıdır. Havuzun etrafındaki alan peyzajla bütünleştirilmelidir. Bahçenin en az 200-300 metrekare olmasında fayda var. Evler için yapılan havuzlar için 32 ila 100 metrekare arasındaki büyüklükler yeterlidir.

İzmir merkezli havuz inşaat firması Pekcan Havuz, 29 yıldır başta açık ve kapalı havuz inşaatları olmak üzere tüm Türkiye için binlerce havuz inşaat projesini başarıyla tamamlamıştır. Türkiye’de Havuz yapım firmaları arasında lider konumunda olan Pekcan, çeyrek asrı aşkın süredir Türkiye’nin en güvenilir yüzme havuzu yapım firmaları arasında yer almaktadır.

Pekcan Havuz olarak hayattan keyif alan insanların havuz hayal ve tasarımlarını gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz için yüzme havuzlarının yanı sıra binlerce özgün ve yaratıcı sauna projesi, spa ve wellness projesi ve Türk hamamı tasarladık ve hayata geçirdik.

Bir kişinin evine havuz inşa etmek istemesinin birçok nedeni vardır. En yaygın nedenlerden bazıları şunlardır:

Keyif: Havuz, tüm aile için eğlence ve rahatlama yeri sağlar. Sıcak yaz günlerinde dinlenmek ve yüzerek serinlemek için mükemmel bir yer.

Egzersiz: Yüzme, her yaştan ve zindelik seviyesinden insanın keyif alabileceği, düşük etkili bir egzersiz şeklidir.

Eğlence: Bir havuz, konukları ağırlamak ve partiler ile etkinlikler düzenlemek için harika bir yer olabilir.

Mülk değeri: Bir havuza sahip olmak, mülkünüzün değerini artırır ve potansiyel alıcılar için onu daha çekici hale getirebilir.

Kişiselleştirme: Bir havuz inşa etmek, tercihlerinize ve evinizin tarzına uyacak şekilde tasarımı, şekli, boyutu ve özellikleri ile özelleştirmenizi sağlar.

Terapi: Yüzme havuzları terapötik amaçlar için kullanılabilir ve artrit, kronik ağrı ve stres gibi durumlarda yardımcı olabilir.

Estetik: Havuz mülkünüze güzel bir katkı da bulunabilir ve evinizin genel görünümünü iyileştirebilir.

Kolaylık: Evinizde havuz olması, yüzmek için halka açık bir havuza veya kulübe gitmeniz gerekmediği anlamına gelir.

Boş Zaman: Havuz gevşemek, kitap okumak veya sadece dinlenmek ve güneşin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer olabilir.

Aile zamanı: Bir havuz, aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmenin harika bir yolu olabilir.

Genel olarak, evinizde bir havuza sahip olmak, eğlence ve rahatlama için birçok fayda ve fırsat sağlayabilir. Bir havuz inşa etmek büyük bir yatırım olabilir, ancak havuz sahibi olmanın birçok avantajından yararlanmak isteyenler için de değerli olabilir.

Sizde havuz yapımı konusunda İzmir ve Ege bölgesinde deneyimine güveneceğiniz, yaratıcılığı ve kalitesi ile sizi şaşırtacak bir havuz yapım firması arıyorsanız Pekcan Havuz olarak, 29 yıldır tüm havuz hayalleri gerçekleştirmek isteyen müşterileri için yaptığı gibi sizin de yanınızda olacağız.

Tüm yüzme havuzları, mekan ve kullanıcı tercihlerine göre inşaat uygulamaları yapılarak projelendiriyor, uyguluyor ve müşteriye anahtar teslim olarak, tüm her detayları tamam olarak teslim ediyoruz. Havuzunuzu tasarlayıp, yaptıktan sonra işletmesi sırasında da servis ve bakımını sağlıyoruz.

Mükemmel su kalitesi sağlanması için ek mekanik ve dezenfeksiyon sistemleri, havuz temizleme ekipmanları, havuz robotları ve havuz ile ilgili tüm ekipman ve malzemelerin tedariğini de sağlıyoruz. Sağlık ve güvenlik açısından tam donanımlı havuzların sağlanması için müşterilerimize tüm hizmetleri sunuyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz