Hilton’da Ayrıcalıklı Deneyim: Executive Lounge

Istanbul-Hilton-Bomonti-Executive-Lounge

Sık seyahat edenlerin bir otelden en önemli beklentisi konforlu bir çalışma ortamı sağlaması. Yüksek hızlı internet, rahat koltuklar, gün boyu otel dışına çıkma ihtiyacı hissettirmeyen yeme-içme olanakları ve misafirlerle görüşebilecek sessiz ortam bir otelin sık seyahat edenler tarafından tercih edilmesi için yeterli.

Özellikle benim gibi ofisini koltuğunun altındaki bilgisayarı ve elindeki cep telefonuna sığdıranların günlük koşuşturma içindeki en büyük sorunu yüksek hızlı internetle buluşmak, sakin ve huzurlu bir ortamda çalışabilmek oluyor.

Executive-Lounge-Hilton

Tüm Türkiye‘yi etkisi altına alan soğuk hava dalgası ve olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul’dan Kayseri’ye Kemal Kaya ile yapacağımız uçuş iptal edildi.

Atatürk Havalimanı’na kadar ulaşmamıza rağmen hiçbir uçağın kalkışına izin verilmemesi nedeniyle kar ve fırtınada havalimanından İstanbul şehir merkezine dönmek zorunda kaldık. Uçuşun ne zaman gerçekleşeceğiyle ilgili net bilgi verilmemesi, iyimser bir tahminle en az birkaç gün daha İstanbul’da kalacağımızı gösteriyordu.

Şişli Bomonti’de Osmanbey metrosuna 10 dakika yürüyüş mesafesinde olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center, zorlu hava koşullarında ofise dönüştü bizler için. Executive odalarda konaklayan konuklar için düzenlenen Executive Lounge, Hilton’da ayrıcalıklı bir deneyim yaşamamızı sağladı.

Istanbul-Hilton-Bomonti
A.Buğra Tokmakoğlu, Kemal Kaya

Executive Lounge, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Executive odalarda kalan misafirlerin yararlanabildiği Executive Lounge, özel check-in ve check-out imkanının yanında ücretsiz kahvaltı, gün boyu hafif atıştırmalıklar, akşam üstü açık büfe ikram ve içecekler, meyve ve tatlı çeşitleri ile ihtiyaç duyulan birçok şeyi sağlıyor.

Istanbul-Hilton-Bomonti-Executive-Lounge

Yüksek hızdaki internet özellikle benim gibi internetle işi olanlar için oldukça işlevsel. Ayrıca fotokopi ve faks gibi ofis ekipmanları da mevcut. Uçuşla ilgili yaşadığım tüm sorun ve telefon trafiğine rağmen 34. kattaki loungeda kar altındaki İstanbul’u izleyerek çalışmak fazlasıyla moral kaynağı oldu benim için.

İstanbul’daki 2 gecelik zorunlu misafirliğimi en iyi şekilde geçirmemi sağlayan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da dolu dolu 48 saat geçirdim, dışarıya bir adım atmadan.

Bomonti-Hilton-Lounge

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Adres: Silahşör Caddesi No:42 Bomonti Şişli İstanbul, 34381, Türkiye
Tel: +90 212 375 30 00 | Web: http://www.hilton.com.tr/

İş dünyasının kalbi İstanbul’a yolu düşen ve hem konaklamak hem de çalışmak için keyifli bir otel arayışında olanlar için en iyi alternatiflerden biri Hilton İstanbul Bomonti Hotel. Otel Levent, Maslak gibi önemli iş merkezlerine olan konumunun yanında Taksim Meydanı, Nişantaşı gibi merkezi lokasyonlara da oldukça yakında.

Bomonti ile Dolmabahçe arasındaki tünel ile İstanbul Boğazı’na 5 dakikada geçiş yapılabiliyor. Atatürk Havalimanı ise yalnızca 30 dakika uzaklıkta. Bu yazı 12 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like