Kayseri’nin Kalbinde Konaklama Önerisi: Hilton Kayseri

Hilton-Kayseri

Anadolu tarihinde zamanda yolculuk hissi yaşatan Kayseri, birbirinden leziz yemek çeşitleri, farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan tarihi ve kültürel eserleri, Türkiye‘de kış sporları denildiğinde ilk akla gelen duraklardan Erciyes Dağı, modern kentleşmenin örneğini sunan geniş caddeleri ve yeşil dokusuyla ülkemizin en güzel seyahat duraklarından.

Hilton Kayseri, kenti ziyaret edenlerin en çok tercih ettiği otellerden. Kayseri’nin ilk uluslararası 5 yıldızlı oteli unvanına sahip olan Hilton Kayseri, şehrin kalbindeki Cumhuriyet Meydanı’nda yer alıyor. Erciyes ve Ali dağı manzarasına sahip olan otel, Kapalı Çarşı ve merkezi noktalara yürüme mesafesinde. Kayseri Havalimanı’na 6 km, Erciyes Dağı’na ise 20 km uzaklıktaki otel, şehrin hareketli noktasında olması nedeniyle kış döneminde kayak yapanlarca da tercih ediliyor.

Hilton-Kayseri

Hilton Kayseri oda seçenekleri

Uzun yılların ardından gerçekleştirdiğim Kayseri seyahatimde 2 gece konaklama fırsatı bulduğum Hilton Kayseri, ilgili personeli, tatmin eden kahvaltısı, hoş manzaralı odası ve otelin konumu ile ilgili tüm beklentilerimi karşıladı.

Otelde 1 kral dairesi, 9 suit, 5 teraslı köşe oda, 2 engelli odası olmak üzere toplam 212 oda bulunuyor. Odalar sigara içen ve içmeyen tercihine özel olarak seçilebiliyor. Geçtiğimiz yıl renove edilen odalar benim gibi sık seyahat eden ve ofisi elindeki bilgisayarı olanlar için oldukça uygun. Odamdaki çalışma masası ve yüksek hızlı internet günün önemli bir bölümünü odada geçirmemi sağladı. Tüm iş trafiğini hallettikten sonra otel çevresindeki merkezi noktaları rahatça keşfetmeye zamanım oldu. Bu keşifte otelin uygun konumunu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Hilton-Kayseri-Odalari

Hilton Kayseri olanaklar

Büyük pencereli odalar, ergonomik çalışma masası, minibar, kablolu televizyon, kasa ve ihtiyaç dahilinde yerine getirilen kusursuz oda hizmeti otelde memnuniyetimi sağladı. Sağlık Kulübü’nde yer alan kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna ve masaj odaları ile spor salonu günün yorgunluğunu atmak için aklınızda olsun. Ayrıca iş toplantıları ve özel buluşmalar için toplantı salonu ve iş merkezinden yararlanabilirsiniz. Etkinlik ve organizasyonlar için iki bölüme ayrılabilen balo salonu kentteki birçok organizasyonun otele taşımış.

Kayseri’nin buluşma noktasına dönüşen City Pub ve otelin çatı katındaki Kervansaray Restaurant, otelde mutlaka uğramanız gereken yerler arasında. Kervansaray Restaurant hem dünya mutfaklarından örnekler hem de kentin yerel lezzetleri için mutlaka denenmeli.

Kayseri-Hilton

Hilton Kayseri

Adres: Cumhuriyet Meydanı 38010 Kayseri, Türkiye
Telefon: +90 352 207 50 00
E-Posta: ASRHIHISAL@hilton.com | Web: http://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/kayseri/hilton-kayseri/

Yorucu bir seyahatin ardından deliksiz bir uyku uyumamı sağlayan, unutulmaz rahatlıktaki yatağı ile Hilton Kayseri, Kayseri otelleri içinde en iyi alternatiflerden biri. Hilton Kayseri Genel Müdürü Serkan Yalçınkaya’nın eşsiz ev sahipliği ve otel çalışanlarının ilgili, güleryüzlü hizmet anlayışı bu otele yeniden gelmem için en önemli sebepler arasında.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like