Kıbrıs Ucuz Araç Kiralama

0
109

Kıbrıs ucuz araç kiralama hizmeti almak için İdil Rent a Car’ı tercih edebilirsiniz. En uygun Kıbrıs araba kiralama fiyatları yanında avantajlı seçenekler, ücretsiz transfer ve 7/24 müşteri hizmeti sağlamaktayız. 

Kıbrıs ucuz araç kiralama kaliteli olan araç türlerine ulaşma için İdil Rent a Car şirketini inceleyebilirsiniz. Firma uzun yıllardır Girne, Lefkoşe, Gazimağusa, Ercan havalimanı rent a car hizmeti veriyor. Güler yüzlü ve deneyimli personeli sayesinde evinizin konforunda rahat edebileceğiniz araçları kiralayabilir, periyodik bakımı tam olarak yapılmış olan bu araçlarla güvenle Kıbrıs’ta seyahat edebilirsiniz.

İdil Rent a Car, Kıbrıs

Ucuz araç kiralayacağım derken sakın ola aldanmayın ve kalitesiz şirketlerden hizmet almayın. Aksi takdirde ucuz araç kiraladığınızı zannederken tatilinizi berbat edebilirsiniz. Bunun yerine konforlu ve güvenli olan araçlar sözleşmeli bir şekilde İdil Car şirketinden temin etmeniz mümkündür. Yılın 12 ayında araç kiralama hizmeti verilmektedir ve uygun fiyat portföyü sayesinde yüz güldüren kaliteye ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Ucuz Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

  • 1 – 3 gün arası 500,00 TL / gün
  • 3 – 7 gün arası 500,00 TL / gün
  • 7 – 14 gün arası 450,00 TL / gün
  • 14 – 30 gün arası 400,00 TL / gün
  • 30 – 90 gün arası 350,00 TL / gün
  • 90 – 365 gün arası 300,00 TL / gün

Araç kiralama fiyat listesi Haziran 2022’ye aittir. Güncel fiyatlarımız için idilcar.com adresini ziyaret edebilir veya +90 533 851 34 34 WhatsApp destek hattından İdil Rent a Car müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Kiralayacak olduğunuz aracın türüne kiralayacak olduğunuz süreye göre fiyatlar değişiklikler gösterebilmektedir. Kıbrıs ucuz araç kiralama fiyatları genellikle 500 TL dolaylarında bulunmaktadır. Bunun altındaki rakamlar kesinlikle gerçekçi değildir ve ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Ancak bunun üstüne çıkacak olan rakamlarda da bütçenizi zorlayabilirsiniz. İdil rent a car şirketi Nissan, Suzuki, Ford, Honda gibi markaları 500 ila 600 TL dolaylarında günlük olarak kiralayabilmektedir. Ayrıca kiralayacak olduğunuz periyodu uzattığınız takdirde ciddi indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızı seçmek için web sitesine giriş yaptığınızda orada bulunan filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz. Böylece premium araçlardan ekonomik araçlara kadar pek çok farklı alternatiften faydalanma olanağınız da bulunacaktır. Türkiye ile kıyasladığımızda Kıbrıs Euro ve sterlin kuru üstünden fiyatlama yaptığı için yüksek gelebilir ancak buradaki kıyası Avrupa ve dünyanın diğer turistik yerleri ile yapmamız gerekiyor. Özellikle Akdeniz lokasyonunu baştan sona gezerseniz kesinlikle Kıbrıs en ekonomik fiyatlarla hizmet alabileceğiniz turistik merkezlerin başına gelmektedir. Bu sebeple Kıbrıs ucuz araç kiralama sizin için de kesinlikle ulaşılabilir bir hizmettir.

Kıbrıs Ucuz Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Eğer Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetini ziyaret ediyorsanız pasaport veya vize şartı bulunmayacaktır. TC kimlik kartınızla birlikte adaya giriş yaptığınızda havalimanında iner inmez araç kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Kıbrıs ucuz araç kiralama için de şartları taşımanız gerekmektedir. Bunların başında yanınızda ibra edecek olduğunuz T.C. kimlik numarasının bulunduğu kimlik kartı gelmektedir.

T.C. kimlik numarası ve kimlik kartı kime aitse aracı o kiralayabilir. Eğer ek sürücü talebinde bulunmak istiyorsanız mutlaka sürücü olacak olan kişinin kimlik kartının fotokopisinin de sunulması gerekmektedir. Ayrıca minimum 5 yıllık ehliyete sahip olan kişilerin araç kiralayabileceğini de hatırlatıyoruz. Eğer öğrenciyseniz bu noktada araç kiralamak istiyorsanız firmanın yetkilileriyle irtibata geçerek kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs Ucuz Araç Kiralamada Dikkatli Olmalısınız

Ucuz araç kiralama hizmeti herkesin talep ettiği opsiyonlardan bir tanesi ancak araçla birlikte seyahat edeceğinizi sevdiklerinizin ve kendinizin canını emanet edeceğinizi de unutmamalısınız. Bu sebeple Kıbrıs ucuz araç kiralama hizmete alırken oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece kurumsal firmalardan sözleşme yapan firmalardan ve aracı tam tanımıyla birlikte size anahtarıyla teslim edebilen şirketlerden hizmet almalısınız. Aksi takdirde gittiğinizde acı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Özellikle lastik bakımlarının, motor bakımlarının, radyatör ve periyodik bakımlarının yapılmış olduğu araçları tavsiye etmekteyiz. Kıbrıs gibi sıcak bir lokasyonda bakımı yapılmamış olan araçlar her an sizi yolda bırakabilir. Gecenin bir vakti bilmediğiniz bir coğrafyada tenha koylarda ve sahillerde yolda kalmak istenecek bir durum değildir. Bunun önüne geçmek ise sizin elinizde bu sebeple İdil rent a car gibi kaliteli ve güvenli olan bir şirkette irtibata geçebilir, ucuz araç kira kiralama portföyündeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz