Kiev’deki En İyi Gece Kulüpleri

Kiev-Gece-Kulupleri-Skybar

Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkeler arasında yer alan Ukrayna, dillere destan gece hayatıyla Avrupa‘nın en dinamik ve renkli gece yaşamına sahne olan kentlerinden.

Kiev gece kulüpleri, bu şehrin ruhunu keşfetmenin yanı sıra uzun bir günün ardından eğlenmek için iyi bir fırsat. Kiev’deki en iyi gece kulüpleri kaliteli hizmet seviyesi, neşeli atmosferi ve muhteşem DJ performanslarıyla ile yerel halkın olduğu kadar kenti ziyaret eden yabancılar için de muhteşem bir atmosfer sunuyor.

Kiev’in En İyi Gece Kulüpleri

1. Skybar

Skybar, panoramik platformu ile Kiev’in çarpıcı manzarasını sunuyor. Özellikle yerli halk arasında popüler bir mekan olan Skybar, özel atmosferi, ünlü DJ’lerin performansları ve mükemmel şarap seçenekleriyle de biliniyor. Eğlenmek için en ucuz bir yer olmasa da her zaman gençlerle dolu.

Velyka Vasylkivska St, 5, Kiev, Ukrayna, +380 94 823 88 88

2. Caribbean Club

Caribbean Club Kiev’in en eski gece kulüplerinden biri ve hala popüler. Kulüp, parti ve etkinliklerin haftada yedi gün devam ettiği Kiev’deki tek yer. Yabancı DJ’leri ve şarkıcıları barındıran üç büyük bar, geniş bir dans pisti ve yüksek kaliteli ekipmanlara sahip. Bar menüsü tüm klasik kokteylleri ve içecekleri içerdiğinden, herkes kendi zevkine göre bir şeyler bulabiliyor.

Petlyury Symona St, 4, Kiev, Ukrayna, +380 67 224 41 11

3. Indigo

Indigo, dört farklı konsepti bir arada sunan bir gece kulübü. İçerisinde restoran, gece kulübü, karaoke bar ve toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapan yemek salonu olan Indigo’da güne terasta güzel bir akşam yemeği ile başlayabilir ve gece ilerledikçe diskoya geçebilirsiniz.

Kudryashova St, 3, Kiev, Ukrayna, +380 94 905 90 46

4. Dali Park

Dali Park, mükemmel bir restoran, bir gece kulübü ve Kiev’deki en iyi karaoke yerlerinden birini uyumlu bir şekilde birleştiren bir açık hava kompleksi. Burada her zaman yerel ünlüler ya da politikacılar gibi VIP konuklarla karşılaşma şansınız var. Başkentin merkezinde, rahat bir atmosfer ve yeşil park ile çevrili bir vaha tadında bir gece kulübü olan Dali Park’ın restoranında geleneksel Avrupa, Japon ve Ukrayna mutfağı servis ediliyor ve ayrıca ızgara menüsü de var. Gece kulübünde tüm gece dans ettikten sonra, sabahın ilk saatlerinde erken kahvaltı yapabilirsiniz. Dali Park’ın bar menüsünde geniş bir şarap listesi ve alkollü içecek çeşitlerinin yanı sıra nargile seçenekleri de var.

Parkova Road, 16 Kiev, Ukrayna, +38 044 221 44 33

5. Closer

Closer, modern bir galeri alanının yanı sıra müzik kültürünün önemli bir temsilcisi olan sanat merkezi. Closer’ın popüler olmasının en önemli sebeplerinden biri de kaliteli hizmeti ve müzikleriyle dünyanın en iyi 20 gece kulübünden biri olarak listelenmesi. Closer’da yıl boyunca sergiler, canlı performanslar ve festivaller düzenleniyor. Özellikle Kiev’de elektronik müzik hayranlarının buluşma noktası olan Closer, Kiev gece hayatının Berlin’le karşılaştırılmasında örnek gösterilen tek mekan.

Nizhneyurkovska St, 31, Kiev, Ukrayna, +380 67 250 03 08

6. D. Fleur

Konsepti ve adını D. Lux’dan D. Fleur’a çeviren bu gece kulübü ve restoranı hala zengin yerel halk için buluşma noktası konumunda. Mekan, her konuğa lüks konfor, mükemmel hizmet ve bireysel bir yaklaşım sunuyor. D. Fleur’daki her etkinlik eşsiz bir atmosfere ve elbette yüksek kaliteli müziğe sahip olduğu için, temalı partilerin hayranları için mükemmel bir yer. Girişte kontrol edileceğiniz için buraya daima şık gelmelisiniz.

Grushevskogo St, 3, Kiev, Ukrayna, +380 44 200 90 09

7. Avalon

1992’de hizmete açılan Avalon’da büyük bir salon, yaz terası, gece kulübü, karaoke ve nargile barı bulunuyor. Bu mekan, misafirlerinin neleri sevdiğini biliyor ve lezzetli kokteyller, ünlü DJ’lerin popüler müzikleri ve mükemmel yemekleri ile onları memnun ediyor. Avalon’da, tüm günü çalışarak geçirebilir, iş toplantıları yapabilir ve salonda bir partiye katılabilir ya da diskoya bir gece geçirmek için gidebilirsiniz.

Leontovycha St, 3, Kiev, Ukrayna, +380 44 234 74 94

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like