Melek Hotels Moda, İstanbul

Melek-Hotels-Moda-Oda

Medeniyetlerin buluşma noktası olan İstanbul, yalnızca ülkemizin değil dünyanın da en önemli turizm, ticaret ve sanayi merkezlerinden biri. Farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan güzel şehir İstanbul, gezilecek görülecek tarihi ve kültürel birçok değere sahip.

Küçük bir haftasonu kaçamağı, iş gezisi ya da kısa süreli tatil gibi sebeplerle İstanbul’a gelme planları yapılmaya başlandığı ilk andan itibaren ‘İstanbul’da nerede konaklayacağım’ sorusu insanı en çok endişelendiren konulardan biri haline dönüşüyor.

Melek-Hotels-Moda
Melek Hotels Moda 301 numaralı oda

Nüfusu 20 milyona yaklaşan şehirde toplu ulaşıma yakın, merkezi bir noktada, şehir gürültüsü ve telaşından uzak, aynı zamanda da her yere yakın bir yerde otel bulmak birçok insan için hayalden de öte bir durum. İstanbul otelleri içerisinde bu özelliklerin tamamını taşıyan kaç tane yer olabilir?

Melek Hotels Moda, İstanbul’da bu hayali gerçeğe dönüştüren en keyifli seçeneklerden biri. Şehrin göbeğinde, Kadıköy Moda’da bulunan otel; vapur, metro, metrobüs, nostaljik tramvay ve belediye otobüsü bağlantılarına yürüyüş mesafesindeki konumuyla, İstanbul’da her yere yakın. Otel, aynı zamanda Prens Adaları’nın muhteşem manzarası, sakin, sessiz çevresiyle şehirden çok uzaktaymış hissi yaşatıyor. Şehrin orta yerinde, şehirden bu kadar uzak olmak ancak Melek Hotels Moda’da mümkün.

Melek-Hotels-Moda-Istanbul
Kalamış manzarası

Melek Hotels Moda Oda Tipleri

Toplam 17 odanın bulunduğu Melek Hotels Moda, farklı oda tipleriyle ziyaretçileri için alternatif sunuyor. Kadıköy’ün soluk aldığı yeşil alanlardan Yoğurtçu Parkı ve Şükrü Saraçoğlu Stadı’na (Ülker Stadyumu) bakan Standart Deluxe odalar ev ortamı sağlıyor.

Gökyüzüne açılan penceresi ile çatı katında, yataktan yıldızları izleme şansı tanıyan Penthouse, otelin en iddialı odalarından biri. Yazar Tuna Kiremitçi’nin tavsiyeleriyle döşenen, Adalar ve Kalamış manzaralı Romantic Suit, yuvarlak yatak ve oda içindeki jakuzisiyle romantizm arayanlar için ideal.

Ödüllü tasarımcılardan ilham alınarak hazırlanan Fashion Suit, odadaki teleskopla Adalar’ı seyretmek, deniz manzarasının tadını çıkarmak ve şık mobilyalarla döşeli odada ev konforunu yaşamak isteyenlere uygun.

İş adamlarından alınan tavsiyelere göre düzenlenen Business Suit, iş seyahati yapan ve klasik otellerden sıkılanlar için mükemmel bir seçenek. Geniş manzaralı balkonunda kahve keyfi yapılabilen odada yer alan çalışma masası, odaya taşınan işleri bitirmek için yerleştirilmiş.

Melek-Hotels-Moda-Kadikoy

Rengarenk tasarımıyla odaya girdiğiniz andan itibaren sizi etkisi altına alan ArtMusic Suit, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan, sanatla müziği buluşturan eğlenceli bir oda.

Gündelik koşturmalar, yoğun iş toplantıları, trafik ve stres derken tüm bunları unutturacak bir oda tasarımı Sports Entertainment Suit. Spor ve eğlence temasıyla hazırlanan bu adada playstation, çizgi roman ve birbirinden farklı film seçenekleri bulunuyor.

Etkileyici manzaraya sahip otelde iş toplantıları ve buluşmalar için harika bir toplantı salonu da mevcut. Melek Hotels – Moda Lounge & Meeting, 40 m² açık teras alan, 60 m² kapalı iç alan ve 10 kişilik toplantı salonu ile 60 kişiye kadar davet ve organizasyonların yapılabileceği özellikte.

Melek-Hotels-Moda-Oda

Resepsiyondan bisiklet alıp sahile inin

Kalamış Marina, Yoğurtçu Parkı ve Kadıköy merkez arasında Moda sahilinin üzerinde yer alan otelin en büyük avantajı, istediğiniz her an deniz kıyısına inip yürüyüş yapma, bisiklete binme ya da terasa çıkarak manzaraya karşı içeceğinizi yudumlama imkanına sahip olmanız.

Bisiklet kiralama hizmeti de sunan otelden alacağınız bisikletle Moda’dan Caddebostan’a uzanan parkurda, sahilde keyifli bir bisiklet yolculuğu ile günün koşuşturmasından uzaklaşmanın keyfini çıkarın!

Sosyal medyada çeşitli yarışmalar düzenleyen otelin duvarlarında birbirinden güzel kanvas tablolar sergileniyor. #melekhotels hasthtagi ile fotoğraflarını Instagram’da paylaşanların fotoğrafları kanvas tablo haline dönüştürülüyor. Tablonun bir kopyası otel duvarına asılırken, diğer kopyası ise fotoğraf sahibine hediye ediliyor.

Kadikoy-Melek-Hotels-Moda

Melek Hotels Moda, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 35 km (40 dakika), Atatürk Havalimanı’na 47 km (60 dakika), metrobüse 900 metre (10 dk/yürüyüş), metroya 1 km (15 dk/yürüyüş), vapur iskelesine 1 km (15 dk/yürüyüş), Şükrü Saraçoğlu Stadı’na ise 200 metre (5 dk /yürüyüş) uzaklıkta.

Melek Hotels Moda, İstanbul

Adres: Dr. Esat Işık Caddesi No:96 Moda, Kadıköy, İstanbul
Telefon: +(90) 216 414 80 10 +(90) 545 527 43 37
E-Postailetisim@melekhotels.com | Webmoda.melekhotels.com

İstanbul’da şehrin merkezi noktasında yer alıp, şehir yaşamından uzakta kalmayı başarabilen Melek Hotels Kadıköy Moda; İstanbul otelleri arasında alternatif arayanlar için en iyi seçeneklerden biri.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like