Ofis, Cafe ve Restoran Coffee Bron’da Buluştu

1
1079

Kahve ve kafe kültürü son yıllarda ülkemizde hızla gelişiyor. Farklı konsept ve tasarıma sahip kafeler alternatif arayışında olan tüketiciyle buluşuyor. Ofis, kafe ve restoran konseptini bir araya getiren Coffee Bron Snack House, etkileyici iç ve dış mekanı, leziz kahveleri, zengin yiyecek ve tatlı menüsü ve bir ofiste ihtiyaç olabilecek her şeyin bulunduğu özgün köşesi ile bugüne kadar eşi olmayan bir tasarıma sahip.

Yunus Topuz, Burak Çubuk ve Koray Fidan’ın girişimiyle, her şeyi sıfırdan düşünülerek hayata geçirilen Coffee Bron, İzmir Çanakkale Karayolu üzerinde, Eski Foça Kavşağı yakınında, her gün binlerce aracın geçtiği bir güzergahta.

bron-cafe-menemen

İzmir-Çanakkale yolu üzerinde insanların gönül rahatlığıyla durup, zaman geçirebileceği, kaliteli kahve içip, leziz yemek bulabileceği, aynı zamanda bilgisayarını açıp keyifle çalışabileceği bir mekanın olmaması, Coffee Bron’un çıktığı yolda benzersiz ve ilk olmasını sağlayan nedenlerden yalnızca birkaçı.

Ofis-Cafe-Restoran konsepti

Daha çok Avrupa ülkelerindeki çevre yollarında ve benzin istasyonlarının yanında görmeye alışkın olduğumuz ofis-cafe-restoran konseptini İzmir’e taşıyan Coffee Bron, çay, kahve, yemek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunuyor.

Yiyecek menüsünde serme kahvaltıdan tosta, makarnadan pizzaya, salatadan omlete kadar çok sayıda seçeneğin olduğu kafede; tatlı, sıcak ve soğuk kahve çeşitleri, çay, milkshake ve soğuk içecekler de bulunuyor.

coffee-bron-snack

‘Kaynağından Kahve’ mottosuyla hizmet veren kafenin içerisine girdiğimde kendimi adeta mimarlık ofisinde gibi hissettim. Her bir köşesinde özen ve emeğin hissedildiği kafenin içerisi aynı zamanda huzur da veriyor. Yolda durup biraz dinlenip, vaktini değerlendirmek isteyenler için çok doğru bir adres.

Güler yüzlü karşılamayla daha ilk dakikadan müşteri üzerinde olumlu bir etki yaratan çalışanlar, yemek ve kahve konusunda uzun süren bir eğitimin ardından görevlerine başlamış. Özenle kurulan İtalyan mutfağındaki pizza ve makarna türündeki tüm lezzetler de özel formülize edilerek menüye eklenmiş.

coffee-bron-menemen-izmir

Mekanda bulunan tüm eşyaların tasarım ürünü olduğu kafenin ofis bölümünde, toplantı masası, smart tv, wi-fì yazıcı ve tarayıcı da yer alıyor. 24 saat açık olan mekan, özellikle seyahatleri sırasında işinden kopamayanların imdadına yetişecek cinsten. Unutmadan söylemekte yarar var; fiyatlar da oldukça uygun.

coffee-bron-menemen

Yemyeşil çimlerin ve ahşap oyun grubunun olduğu bahçe, çocuklu aileler için de ideal. Etrafı tamamen çevrili bahçede güvenlik endişesi duyulmuyor. Yollara düştüğünde kötü yemek ve kötü içecek içmek zorunda olduğunu hisseden herkes için Coffee Bron bir kurtuluş bence. Vakti olmayanlar take-away olarak da en az bir kere ziyaret etmeli bu güzel yeri.

coffee-bron-izmir

Coffee Bron Snack House

Adres: Menemen-Çanakkale Yolu, Yıldırım Mahallesi no:20/A Eski Foça Kavşağı Menemen, İzmir

Telefon: +90 232 835 51 50 GSM: +90 532 501 77 33

Özen gösterilen, emek verilen, farklılık yaratılan her işletme takdir edilmeyi hak ediyor. Kaynağından Kahve’yi deneyimlemek için buyrun Coffee Bron’a.

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz