Otel Seçimini Şansa Bırakma Otelz’e Bak

1
1302

Teknoloji hepimizin hayatını kolaylaştırdı. Eskiden günlerce uğraştığımız, zaman ve emek harcadığımız birçok şeyi internet sayesinde çok kısa bir sürede halledebiliyoruz. Teknolojinin kolaylaştırdığı şeylerden biri de tatil planları.

Seyahat etmeyi düşünen, tatil araştıran, erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmek isteyen herkes ilk önce internete danışıyor. Otelleri karşılaştırmak, odalara göz atmak, gezilecek görülecek yerlerin listesini yapmak için internetten destek alıyor.

Otelz-Com

İnternetin hayatımızın her anında çok etkili bir araca dönüşmesiyle beraber doğru kaynaklarını kullanmanın önemi de arttı. 2013 yılında kurulan Otelz.com, Türkiye’de tatil planı yapanların ilk başvurduğu online kaynaklar arasında.

Türkiye’nin dört bir yanında, sayıları 5 bini bulan farklı kategorilerdeki konaklama tesisini bünyesinde toplamayı başaran Otelz, uygun fiyatlı tatil arayanların gözdesi oldu. Üye sayısını her geçen gün artıran Otelz, güçlü teknolojik altyapısı ile beraber, seyahat planını yapmak isteyenler için kısa sürede sonuca ulaşmak için en iyi seçeneklerden biri.

Her bütçeye uygun seçenek var

İster iş, ister tatil amacıyla olsun Türkiye’nin farklı yerlerindeki pansiyon, otel ve lüks konaklama tesislerini bulmak, karşılaştırmak, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde rezervasyon yapmak için kullanılan Otelz.com, üyelerine birçok farklı avantaj sunuyor.

Indirimli-Tatil-Rezervasyon

Seyahat etmeyi seven, sık sık yolculuğa çıkanların bütçesinin önemli bölümünü oluşturan konaklamaya, akılcı çözüm getiren Otelz.com ile en düşük fiyat garantili, ön ödemesiz otel rezervasyon imkanı sunuluyor. Seyahat eden birçok insan için kredi kartı, provizyon ve işlem güvenliği gibi adımlar akılda soru işareti bırakırken; Otelz’de kullanıcı erken ödeme seçeneğini işaretlemediği takdirde kesinlikle kredi kartından ücret alınmıyor. Konaklama yapılacak tesise gidilene kadar hiçbir şekilde ödeme yapmaya gerek kalmıyor. Erken ödeme seçeneğini kullanmak isteyenler ise rezervasyon sırasında ödeme yaparak ekstra indirim kazanıyor.

Otelz.com üyelik avantajları

Otelz.com’da seyahatini planlamak, konaklayacağı tesise karar vermek isteyenlerin işi oldukça kolay. Kullanışlı ara yüzü, kolay ve anlaşılır menüleriyle çok kısa sürede aranılan sonuca ulaşılıyor. Özellikle son dakika karar verenler için ‘günün fırsat otelleri’ hayat kurtarıcı. Bugün ve yarın girişli konaklamalarda farklı fırsatların bulunduğu sitede, çok uygun fiyatlı rezervasyon yaptırmak mümkün. Bu yolculuğu sırasında ani karar alan ya da aniden karar değiştirenler için en ucuza konaklayacak oteli de bulmak anlamına geliyor.

İleriye dönük tatil planını belirleyen, tarihe karar veren ve erken rezervasyon indirimlerini değerlendirmek isteyenler için de Otelz’de çok sayıda erken rezervasyon fırsatı sunan tesis var. Son anda çıkabilecek aksilikler, plan değişiklikleri ve olumsuz durumlarda rezervasyonları değiştirme seçeneği de bulunuyor. Birçok tesiste ücretsiz yönetilen rezervasyonlar ile istenilen tarihe erteleme ya da ücretsiz iptal yapılabiliyor.

Otelz-Otel-Arama

Otel yorumlarını okuyun

Konaklamaya karar verilecek tesiste daha önceden kalanların fikirleri seyahat planı yapanlar için büyük önem taşıyor. Birçok insan seyahat kararını vermeden önce olumlu ve olumsuz değerlendirmelere göz atıyor. Otelz aracılığıyla rezervasyon yapan ve konaklayan kişilerin yorumları, değerlendirmeleri ve verdiği puanlar tesis seçiminde yardımcı oluyor. Oda konseptinin detaylarından otel çalışanlarına, kahvaltıdan çarşaf ve yastık seçimine kadar birçok ayrıntı yorumlarda okunabiliyor. Ayrıca Otelz’in mobil aplikasyonunu kullanarak çok daha hızlı ve pratik biçimde rezervasyon gerçekleştirmek de mümkün.

Tatile çıkmak isteyen ya da iş nedeniyle seyahat etmek isteyenler için en önemli adım doğru otel seçimi. Seyahat ne kadar keyifli geçerse geçsin, konaklama seçiminde yapılacak yanlışlık olumsuz anılarla eve dönmeye neden olabilir.

Seyahatte sorun yaşamamak, doğru karar vermek ve memnun ayrılmak için otel seçimine dikkat etmek gerekiyor. Türkiye’nin farklı yerlerinden her türlü beklenti, bütçe ve anlayışa uygun konaklama tesisini bünyesinde bulunduran Otelz.com keyifli bir seyahat gerçekleştirmenin ilk ve en önemli adımı.

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz