THY’den 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne Özel Kampanya

Ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Türk Hava Yolları (THY) geleneksel hale getirdiği 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel indirim kampanyasını 2020’de de hayata geçirdi.

Geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan, bugünün küçükleri, geleceğin büyükleri, umudumuz olan çocuklarımızı yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimiz ve onlarla birlikte seyahat eden ailelerine 6 Mayıs 2021 tarihine kadar Miles&Smiles üyesi olarak yapacakları yurt içi uçuşlarında THY yüzde 20 indirim sunuluyor.

Korona süreciyle birlikte baştan aşağıya yeniden kurgulanan uçakla seyahat deneyimi pandemiye karşı alınan önlemler ve ilave tedbirlerle aklıdaki tüm kafa karışıklığı ve endişeleri ortadan kaldırıyor.

Huzurlu seyahat deneyiminin yanı sıra güvenlik ve kalite standardından taviz vermeyenler için yepyeni seyahat planları için önemli bir fırsat sunan kampanya ile 4 Kasım 2020 – 6 Mayıs 2021 tarihleri arasında biletleme yapan yolcular yurt içindeki destinasyonlara 6 Mayıs 2021 tarihine kadar gerçekleştirecekleri seyahatlerde yüzde 20 indirim şansını değerlendirebiliyor.

Seyahat kültürünün giderek geliştiği, sosyal medyanın da etkisiyle her fırsatta yeni rota ve seyahat planları yapmaya alışanlar için THY’nin yüzde 20 kampanyası seyahat bütçesinin önemli bir kısmını oluşturan uçak biletine indirimli ulaşmayı sağlarken, bütçeden artırılan kısımla daha çok yer görmek ve yeni deneyimlerin kapısını aralamak mümkün.

MİLES&SMİLES ÜYELİĞİ GEREKİYOR

Türk Hava Yolları’nın yurt içi uçuşlarda yüzde 20’lik indirimi Milli Eğitim Bakanlığı ya da Yüksek Öğretim Kuruluna bağlı üniversitelerde görev yapan öğretmenler, öğretim üyeleri ve aileleri tarafından kullanılabiliyor. Kampanyadan yararlanmanın en önemli şartı ise Türk Hava Yolları’nın sadakat programı Miles&Smiles’a üye olmak. Miles&Smiles üye panelinden kişisel bilgilerim kısmında ‘öğretmen’ seçeneğini işaretleyen öğretmenlere sistem otomatik olarak indirim yansıtıyor.

Kampanyalı bilet satışından yararlanabilmek için aynı soyadını taşıyan en fazla 4 yolcunun aynı anda rezervasyon yaptırması şart. Öğretmen ya da öğretim üyesi eşlerinde ya da çocuklarında farklı soyad olması halinde ise aile olduğunu gösteren belgeyle satış ofisine başvurarak indirimli bilet düzenlenmesi talep edilebiliyor.

Kampanya kapsamında promosyonlu bilet seçenekleri Türk Hava Yolları ve Anadolujet tarafından gerçekleştirilen tarifeli yurt içi ve Hopa seferlerinde geçerli.

Türk Hava Yolları’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için öğretmenlerimiz ve ailelerine yönelik hazırladığı kampanya ile ilgili detaylara aşağıdaki linkten erişebilirsiniz: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kampanyalar/ogretmenlerimize-en-icten-dileklerimizle/index.html  

Şimdiden iyi seyahatler!

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like