TRT Kent Radyo İzmir: İzmir’in Renkleri Programı (Eylül 2016)

feryal-gurel-durmaz-tokmakoglu

TRT Kent Radyo İzmir‘de Yapımcı, Metin Yazarı Feryal Gürel Durmaz‘ın hazırladığı İzmir’in Renkleri Programı‘nın canlı yayın konuğu oldum. Mart (2016) ayında bir kez daha konuk olduğum programda turizm sektörünün temsilcileri kendi alanlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.

Turizm gazeteciliği, blog dünyası, seyahat sektörü ve turizmdeki gelişmeler konularını değerlendirme şansımın olduğu programda bloggerların turizm sektörü için ne kadar önemli olduğunu aktardım.

feryal-gurel-durmaz-tokmakoglu
Feryal Gürel Durmaz, Ahmet Buğra Tokmakoğlu

Mayıs ayında gerçekleştirdiğim Avustralya, hemen ardından Budapeşte ve Sisam adalarına yaptığım seyahatlerim; yurt içinde gittiğim Kuzey Ege, Küçükkuyu gezilerimden notlarımı da aktardığım programda Türk turizminin içerisinde olduğu olumsuz koşullar ve çözüm önerileri de gündeme geldi.

Seyahat eden birçok kişinin beş yıldızlı ve her şey dahil sistemden uzaklaştığı, öyküsü olan otellere yöneldiği değerlendirmesine Program Yapımcısı Feryal Gürel Durmaz da katıldı.

Feryal Gürel Durmaz’ın hazırladığı program 99.1 FM bandında, TRT Kent Radyo İzmir’de, her çarşamba günü saat 10.30-11.00 saatlerinde yayınlanıyor.

Leave a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also like